Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kështu vallëzon Bakayoko.mp4
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kështu vallëzon Bakayoko.mp4

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kështu vallëzon Bakayoko.mp4

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 293 shikime
 • 293 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Piatek publikon një video ku shihet duke vallëzuar lojtari i Milanit, Bakayoko

Kategoritë0 komente