Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Këta po që janë persona më me fat, ja sesi i shpëtojnë vdekjes!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Këta po që janë persona më me fat, ja sesi i shpëtojnë vdekjes!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Këta po që janë persona më me fat, ja sesi i shpëtojnë vdekjes!

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 149 shikime
 • 149 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fati i secilit prej nesh është i shkruar para se ne të vijmë në këtë botë mirëpo, kjo video dëshmon shumë më shumë. Shikoni se si këta persona i shpëtojnë vdekjes.

Kategoritë


0 komente