Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Këto janë momentet më qesharake dhe të turpshme të Parlamentit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Këto janë momentet më qesharake dhe të turpshme të Parlamentit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 11:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Këto janë momentet më qesharake dhe të turpshme të Parlamentit

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 178 shikime
 • 178 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Këto janë momentet më qesharake dhe të turpshme të Parlamentit

 

Intervistë me Kushtrim Sadikun, autor emisioni në Klan Kosova

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin “Parlamenti +18” që të plotë e gjeni këtu : https://bit.ly/2Tg74MM 


  0 komente