Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

KF Vushtrria vs FC Fushe Kosova - momenti kur hudhen shishe nga publiku
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KF Vushtrria vs FC Fushe Kosova - momenti kur hudhen shishe nga publiku

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KF Vushtrria vs FC Fushe Kosova - momenti kur hudhen shishe nga publiku

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 1,169 shikime
 • 1,169 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente