Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

King of the Combo

13 episode | 12,472 shikime

King of the Combo ndjek dy protagonistë deri sa ata udhëtojnë për të vizituar restorante, të shijojnë çdo gjë, prej ushqimit të rrugës deri tek ushqimet eksperimentale të krijuara nga kuzhinierë profesionistë.

Shfaq më shumë

Regjia:Trëndelinë Halili

Protagonist: Engjëll Berisha Jr, Ermal Gërdovci

Producent: Trëndelinë Halili, Ermal Gërdovci

Prodhim i: Kandërr

Alternate Text