Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kjo eshte fjala e fundit e Ibrahim Rugovës para se të vdiste
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kjo eshte fjala e fundit e Ibrahim Rugovës para se të vdiste

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kjo eshte fjala e fundit e Ibrahim Rugovës para se të vdiste

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 726 shikime
 • 726 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një rrefim ekskluziv i djalit të madh të Presidentit të ndjerë Ibrahim Rugova, vjen përmes një storje të përgatitur me rastin e 8 vjetorit të vdekjes së themeluesit të LDK-së. Nga ky reportazh do mësoni më shumë për pasionin për gurët e cmuar që kishte Rugova, për dëshirën e tij për të punuar, për dashurinë për vendlidjen dhe traditat shqiptare. Po ashtu do kuptoni sa cfare vullneti për jetë kishte ish presidneti edhe atëherë kur po numronte ditët e fundit në këtë botë për shkak të sëmundjes nga kanceri

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente