Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kjo është porosia e padëgjuar që Bajram Rexhepi i jep Kadri Veselit në momentin e aderimit në PDK
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kjo është porosia e padëgjuar që Bajram Rexhepi i jep Kadri Veselit në momentin e aderimit në PDK

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kjo është porosia e padëgjuar që Bajram Rexhepi i jep Kadri Veselit në momentin e aderimit në PDK

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,815 shikime
 • 3,815 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente