Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kjo ishte Epopeja e parë e UÇK-së e vitit 1999 në Prekaz
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kjo ishte Epopeja e parë e UÇK-së e vitit 1999 në Prekaz

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kjo ishte Epopeja e parë e UÇK-së e vitit 1999 në Prekaz

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,490 shikime
 • 1,490 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në pamjet e qershorit të vitit 1999, shihen varrezat e familjes Jashari të cilat në atë kohë ishin në gjendje mjaft të rëndë.

Kategoritë


0 komente