Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kjo video e lopës që vrapon pas të vegjëlve të saj në një kafaz, po përlot të gjithë botën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kjo video e lopës që vrapon pas të vegjëlve të saj në një kafaz, po përlot të gjithë botën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kjo video e lopës që vrapon pas të vegjëlve të saj në një kafaz, po përlot të gjithë botën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 272 shikime
 • 272 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kjo video e lopës që vrapon pas të vegjëlve të saj në një kafaz, po përlot të gjithë botën

Kategoritë


0 komente