Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Klea dhe Melosi- Robotike ne BONEVET
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Klea dhe Melosi- Robotike ne BONEVET

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Klea dhe Melosi- Robotike ne BONEVET

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A e dini se çfarë LEGO n'a ka mundësuar? Shokun tonë imagjinar t'a ndërtojmë copë më copë e t'a shndrrojmë në një ROBOT Klea dhe Melosi së bashku kanë ndërtu robotët e tyre me plotë dashuri çdoherë! Nëse edhe ti don me qenë pjesë e aktiviteteve tona apliko në www.bonevet.org/klasat-mars/

Kategoritë


0 komente