Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Klinaku: Thaçi na ka kërcënuar pse kemi qenë kundër Gjykatës Speciale
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Klinaku: Thaçi na ka kërcënuar pse kemi qenë kundër Gjykatës Speciale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Klinaku: Thaçi na ka kërcënuar pse kemi qenë kundër Gjykatës Speciale

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 3,080 shikime
 • 3,080 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Klinaku: Thaçi na ka kërcënuar pse kemi qenë kundër Gjykatës Speciale

Kategoritë


0 komente