Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Klubet Digjitale të Medias

4 shfaqje | 5 video | 1,945 shikime

Klubet Digjitale te Medias eshte nje projekt inovativ nga DokuFest dhe GIZ.

Alternate Text