Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Koalicioni me vetëm 52 deputetë, Veseli beson se këtë vit do të kalohen vendime të mëdha
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Koalicioni me vetëm 52 deputetë, Veseli beson se këtë vit do të kalohen vendime të mëdha

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Koalicioni me vetëm 52 deputetë, Veseli beson se këtë vit do të kalohen vendime të mëdha

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 230 shikime
 • 230 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Koalicioni me vetëm 52 deputetë, Veseli beson se këtë vit do të kalohen vendime të mëdha

Kategoritë


0 komente