Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

“Që nga vjet as në veri nuk ka operator të palicencuar në Kosovë”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Që nga vjet as në veri nuk ka operator të palicencuar në Kosovë”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Që nga vjet as në veri nuk ka operator të palicencuar në Kosovë”

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Që nga vjet as në veri nuk ka operator të palicencuar në Kosovë”

Kategoritë0 komente