Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

“Lajmet e rreme” të Presidentit Thaçi, kryetemë në të Dielën me “Koha Ditore”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Lajmet e rreme” të Presidentit Thaçi, kryetemë në të Dielën me “Koha Ditore”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Lajmet e rreme” të Presidentit Thaçi, kryetemë në të Dielën me “Koha Ditore”

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 109 shikime
 • 109 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Lajmet e rreme” të Presidentit Thaçi, kryetemë në të Dielën me “Koha Ditore”

Kategoritë0 komente