Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
KOK mban seminar për Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KOK mban seminar për Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KOK mban seminar për Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komiteti Olimpik i Kosovës gjatë ditës së sotme ka organizuar për herë të parë seminarin për Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv, në të cilin ka ligjëruar eksperti ligjor nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Brent John Nowicki.

Kategoritë


0 komente