Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

KOK-u ndan bursa olimpike për 19 sportistë, ja sa do të përfitojnë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KOK-u ndan bursa olimpike për 19 sportistë, ja sa do të përfitojnë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KOK-u ndan bursa olimpike për 19 sportistë, ja sa do të përfitojnë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës (KOK), Besim Hasani, ka bërë të ditur vendimet e KOK-ut, të marruar në mbledhjen e fundit te Bordit Ekzekutiv.

Kategoritë


0 komente