Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kolegji Riinvest ndihmon Klinikën e Pediatrisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kolegji Riinvest ndihmon Klinikën e Pediatrisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kolegji Riinvest ndihmon Klinikën e Pediatrisë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në repartin e Hemato-Onkologjisë në Klinikën e Pediatrisë të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës është përuruar kuzhina dhe këndi i lojërave për fëmijë, donacion nga Kolegji Riinvest.

Kategoritë


0 komente