Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Komandant Drini tregonte se çfarë urdhërash kishte UÇK-ja prej KFOR-it pas çlirimit të Prizrenit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Komandant Drini tregonte se çfarë urdhërash kishte UÇK-ja prej KFOR-it pas çlirimit të Prizrenit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Komandant Drini tregonte se çfarë urdhërash kishte UÇK-ja prej KFOR-it pas çlirimit të Prizrenit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 745 shikime
 • 745 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente