Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Komisioni hetimor për dëbimin e 6 shtetasve turq do të nisë intervistimet, nga hallka e fundit deri te Thaçi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Komisioni hetimor për dëbimin e 6 shtetasve turq do të nisë intervistimet, nga hallka e fundit deri te Thaçi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Komisioni hetimor për dëbimin e 6 shtetasve turq do të nisë intervistimet, nga hallka e fundit deri te Thaçi

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 387 shikime
 • 387 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente