Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Komisioni për mbikëqyrje të AKI-së do të udhëhiqet nga dy femra
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Komisioni për mbikëqyrje të AKI-së do të udhëhiqet nga dy femra

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Komisioni për mbikëqyrje të AKI-së do të udhëhiqet nga dy femra

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 58 shikime
 • 58 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komisioni parlamentar për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë(AKI) sot ka mbajtur mbledhjen e konstituimit dhe për herë të parë do të drejtohet nga dy gra, Donika Kadaj Bujupi kryetare dhe Ganimete Musliu nënkryetare.

Kategoritë


0 komente