Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Komisioni sugjeron që RTK të financohet prej faturave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Komisioni sugjeron që RTK të financohet prej faturave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Komisioni sugjeron që RTK të financohet prej faturave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Anëtarët e Komisionit parlamentar për Administratë Publike, Qeverisje Lokale dhe Media, kanë bërë shqyrtimin e propozimeve për hartimin e ligjit për transmetuesin publik të Kosovës, ku kanë sugjeruar që financimi i RTK-së të bëhet përmes faturave të rrymës.

Kategoritë


0 komente