Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kompania e Behgjet Pacollit i ofron vetëm 20 mijë euro punëtorit të gjymtuar në Kazakistan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kompania e Behgjet Pacollit i ofron vetëm 20 mijë euro punëtorit të gjymtuar në Kazakistan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kompania e Behgjet Pacollit i ofron vetëm 20 mijë euro punëtorit të gjymtuar në Kazakistan

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 947 shikime
 • 947 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gazeta Insajderi ka realizuar një intervistë ekskluzive me ish-punëtorin e kompanisë Mabetex, Besim Zeneli. Njëzetë mijë euro e ka vlerësuar gjymtimin e përjetshëm të Besim Zenelit kompania e zëvendëskryeministrit, Behgjet Pacolli. Që nga prilli i vitit 2015, Zeneli nuk mund t’i kontrollojë as nevojat fiziologjike si pasojë e dëmtimit të boshtit kurrizur pas rrëzimit nga një lartësi prej 20 metrash në një punishte ndërtimi në Astana të Kazakistanit. Besim Zeneli tregon se në çfarë gjendje jeton, se si askush nga kompania asnjëherë nuk ia kanë hapur derën, qoftë edhe për një vizitë e lërë më t’i ofrojnë ndihmë financiare. Me vetëm një social ai mbanë 8 gojë ushqyese, gjashtë fëmijë i ka në shkollë. Ndiqeni intervistën e plotë:

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente