Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kompania gjermane në Prizren prezanton 2,000 vende pune
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kompania gjermane në Prizren prezanton 2,000 vende pune

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kompania gjermane në Prizren prezanton 2,000 vende pune

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 12,172 shikime
 • 12,172 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Të mërkurën kompania "O. B. M. Aviation" nga Gjermania në Shtëpinë e Kulturës "Xhemajli Berisha" në Prizren është duke bërë prezantimin e konkurseve për punëtorë.

Kategoritë


0 komente