Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kompanitë akuzojnë KIESA-në për diskriminim dhe shantazh
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kompanitë akuzojnë KIESA-në për diskriminim dhe shantazh

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kompanitë akuzojnë KIESA-në për diskriminim dhe shantazh

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sefawine edhe Daka Wine akuzojnë KIESA-në se në vend që të mbështes po diskriminon bizneset. Ata kërkojnë llogari për këtë manipulim, diskriminim dhe shantazh.

Kategoritë


0 komente