Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kompanitë e ujësjellësit tashmë do të paguajnë borxhin e pa paguar për 10 vite
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kompanitë e ujësjellësit tashmë do të paguajnë borxhin e pa paguar për 10 vite

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kompanitë e ujësjellësit tashmë do të paguajnë borxhin e pa paguar për 10 vite

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kur qytetarët nuk paguajnë borxhet nga kompanive rajonale të ujësjellësve, shpejt ata shkëputen nga rrjeti i furnizimit. Por, vet këto kompani i kanë borxh shtetit për taksën ujore për pajisjen me leje ujore mbi 1.5 milion euro.

Kategoritë


0 komente