Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Komuna e Ferizajt punësoi 128 persona me kontratë mbi vepër vetëm gjatë 2016-s, kritikon INPO
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Komuna e Ferizajt punësoi 128 persona me kontratë mbi vepër vetëm gjatë 2016-s, kritikon INPO

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Komuna e Ferizajt punësoi 128 persona me kontratë mbi vepër vetëm gjatë 2016-s, kritikon INPO

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 102 shikime
 • 102 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente