Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Komuna s’po mund të sjellë në Prishtinë tash një vit edhe 21 autobusët e rinj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Komuna s’po mund të sjellë në Prishtinë tash një vit edhe 21 autobusët e rinj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Komuna s’po mund të sjellë në Prishtinë tash një vit edhe 21 autobusët e rinj

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 152 shikime
 • 152 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komuna s’po mund të sjellë në Prishtinë tash një vit edhe 21 autobusët e rinj

Kategoritë


0 komente