Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Komunarët e Istogut më 2018 shpenzuan rreth 90 mijë euro në dreka zyrtare, udhëtime e mëditje
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Komunarët e Istogut më 2018 shpenzuan rreth 90 mijë euro në dreka zyrtare, udhëtime e mëditje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Komunarët e Istogut më 2018 shpenzuan rreth 90 mijë euro në dreka zyrtare, udhëtime e mëditje

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 198 shikime
 • 198 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente