Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Konfiskohet një depo e tërë me pajisje teknologjike
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Konfiskohet një depo e tërë me pajisje teknologjike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Konfiskohet një depo e tërë me pajisje teknologjike

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,675 shikime
 • 2,675 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Janë konfiskuar këto paisje Laptopa 325 copë Bat Laptopave 780 copë HDD 140 copë RAM memorie 270 copë Kartel Grafike 30 copë Servera 5 copë Shtëpiza 92 copë Computer mouse 25 copë Adaptera 472 copë

Kategoritë


0 komente