Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Konjufca: Me mish e raki njeri bëhet trim pa kon hiç
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Konjufca: Me mish e raki njeri bëhet trim pa kon hiç

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Konjufca: Me mish e raki njeri bëhet trim pa kon hiç

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 86 shikime
 • 86 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shefi i GP të VV-së Glauk Konjufca, gjatë fjalimit të tij në Kuvend për veprimin e zëvendëskryeministrit Dardan Gashi i cili kishte gjuajtur me armë në shtëpinë e Fatmir Limajt, ka shkaktuar të qeshura në Kuvend.

Kategoritë


0 komente