Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Konjufca: PANA është në grusht të Gjuriqit dhe Vuçiqit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Konjufca: PANA është në grusht të Gjuriqit dhe Vuçiqit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Konjufca: PANA është në grusht të Gjuriqit dhe Vuçiqit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Glauk Konjufca nga Lëvizja Vetëvendosje, ka deklaruar se mocioni i kësaj partie u shpërfill padrejtësisht nga kryetari i Kuvendit Kadri Veseli, i cili kishte të bënte për votimin e menjëhershëm të Qeverisë Haradinaj.

Kategoritë


0 komente