Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Interesim i madh për policë, për 300 vende aplikuan rreth 17 mijë persona
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Interesim i madh për policë, për 300 vende aplikuan rreth 17 mijë persona

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Interesim i madh për policë, për 300 vende aplikuan rreth 17 mijë persona

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 447 shikime
 • 447 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Interesim i madh për policë, për 300 vende aplikuan rreth 17 mijë persona

Kategoritë


0 komente