Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kontrabandimi me tekstil
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kontrabandimi me tekstil

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kontrabandimi me tekstil

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,670 shikime
 • 2,670 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zyrtarët doganorë kanë kapur sasi te mallit - tekstil për femra. Çfarë lloji i mallit përfshihej aty.Ku është kapur tekstili? Si erdhi deri te identifikimi i mallit që dyshohej se është i kontrabanduar. Detajet i mësoni në video.

Kategoritë


0 komente