Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kontrabanduesit e duhanit ndiqen nga shteti
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kontrabanduesit e duhanit ndiqen nga shteti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kontrabanduesit e duhanit ndiqen nga shteti

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,024 shikime
 • 2,024 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kësaj radhe target i zyrtarëve doganorë është ndjekja e kontrabanduesve të duhanit. Emisioni "Dogana" ju sjell aksionin në Tregun e Gjelbër në Prishtinë. Por çfarë gjejnë atje zyrtarë doganorë, çfarë konfiskojnë dhe çfarë ndodh me mallin, më çfarë vështirësish përballen ata? Të gjitha këto i gjeni brenda aksionit.

Kategoritë


0 komente