Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kontrolloni nëse ju kanë vjedhur Fjalëkalimin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kontrolloni nëse ju kanë vjedhur Fjalëkalimin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kontrolloni nëse ju kanë vjedhur Fjalëkalimin

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 96 shikime
 • 96 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë video ju tregoj se si mund të kontrolloni nëse fjalëkalimi juaj është vjedhur. Faqja Have I Been Pwned: https://haveibeenpwned.com/ Lini komentet tuaja më poshtë dhe më ndiqni për më shumë.

Kategoritë


0 komente