Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Korab Shaqiri del me djalin në resturant, ja çfarë bën ai
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Korab Shaqiri del me djalin në resturant, ja çfarë bën ai

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Korab Shaqiri del me djalin në resturant, ja çfarë bën ai

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 1,361 shikime
 • 1,361 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Djali i Korab Shaqirit si 'boss' në kafe

Kategoritë0 komente