Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
KOSID: Kontrata për ndërtimin e TC "Kosova e Re" anti-evropiane
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KOSID: Kontrata për ndërtimin e TC "Kosova e Re" anti-evropiane

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KOSID: Kontrata për ndërtimin e TC "Kosova e Re" anti-evropiane

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

KOSID dhe INDEP kanë gjetur se marrëveshjet e nënshkruara për ndërtimin e termocentralit "Kosova e Re" me opratorin Contour Global përbëjnë kontratën më të dëmshme për Kosovën në gjithë historinë e saj moderne.

Kategoritë


0 komente