Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kosova dhe Shqipëria me kalendar të përbashkët kulturor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova dhe Shqipëria me kalendar të përbashkët kulturor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova dhe Shqipëria me kalendar të përbashkët kulturor

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 33 shikime
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sporteve, Kujtim Gashi, ka takuar homologen e tij nga Shqipëria, Mirela Kumbaro, me të cilën ka diskutuar për fushat në të cilat dy ministritë mund të bashkëpunojnë, ndërsa u bë e ditur se qysh në muajin shkurt do të dalin me kalendarin e përbashkët kulturor për vitin 2018.

Kategoritë


0 komente