Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​Kosova e ka të pamundur të eksportojë mish në tregun e BE-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Kosova e ka të pamundur të eksportojë mish në tregun e BE-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Kosova e ka të pamundur të eksportojë mish në tregun e BE-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ndonëse është pritur që të rritet fluksi tregtar menjëherë pas hyrjes në fuqi të marrëveshjes së MSA-së, një gjë e tillë nuk ka ndodhur në aspekt të eksporteve të Kosovës.

Kategoritë


0 komente