Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kosova është e pasur shumë me burime natyrore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova është e pasur shumë me burime natyrore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova është e pasur shumë me burime natyrore

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 71 shikime
 • 71 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot në Prishtinë është hapur edicioni i tretë i Festivalit të Gjelbër ku me këtë rast ushtruesja e detyrës së zëvendësdrejtorit të Misionit të USAID-it, Christina Davies, ka thënë se kjo tregon rëndësinë e energjisë së gjelbër dhe në shtimin e ekonomisë së Kosovës.

Kategoritë


0 komente