Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Kosova ka bërë reforma legjislative dhe strategji kundër ekstremizmit të dhunshëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Kosova ka bërë reforma legjislative dhe strategji kundër ekstremizmit të dhunshëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Kosova ka bërë reforma legjislative dhe strategji kundër ekstremizmit të dhunshëm

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova i është bashkuar shteteve që kanë bërë reforma legjislative dhe strategji për të luftuar ekstremizmin e dhunshëm. Kështu është thënë në konferencën që ambasada e Italisë ka mbajtur më lidhje me parandalimin e radikalizmit në Kosovë dhe mbështetjen e personave qe mund te jenë cak i radikalizmit.

Kategoritë


0 komente