Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kosova me të aftë për punë mbi 1 milionë e 200 mijë, të punësuar vetëm 350 mijë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova me të aftë për punë mbi 1 milionë e 200 mijë, të punësuar vetëm 350 mijë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova me të aftë për punë mbi 1 milionë e 200 mijë, të punësuar vetëm 350 mijë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova vazhdon ta ketë një normë të lartë të popullsisë, kryesisht të moshës së re që janë të aftë për punë dhe nuk arrijnë të janë aktiv. Kjo shkallë e lartë e papunësisë rreth 900 mijë, është më e lartë edhe se në të gjitha shtetet fqinjë.

Kategoritë


0 komente