Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kosova optimiste për kualifikimet në Kupën e Botës në basketboll
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova optimiste për kualifikimet në Kupën e Botës në basketboll

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova optimiste për kualifikimet në Kupën e Botës në basketboll

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll është duke u përgatitur për dy ndeshjet e fundit kualifikuese për Kupën e Botës “Kina 2019”.

Kategoritë


0 komente