Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kosova pa shtëpi që merret me të drejtën e publikimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova pa shtëpi që merret me të drejtën e publikimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova pa shtëpi që merret me të drejtën e publikimit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ligji për të drejtat e autorit ende vazhdon të mbetet i pazbatueshëm në tërësi. Autorët e këngëve ankohen se nuk po u shpaguhet puna e tyre, sidomos nga youtube, por zyrtarët e Ministrisë së Kulturës, thonë se në këtë drejtim ata nuk mund të bëjnë asgjë, sepse vet këngëtari duhet t'i menaxhojë të drejtat e veta ose personi që e autorizon ai.

Kategoritë


0 komente