Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kosova synon anëtarësim në Organizatën Botërore të Turizmit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova synon anëtarësim në Organizatën Botërore të Turizmit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova synon anëtarësim në Organizatën Botërore të Turizmit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dita Botërore e Turizmit e gjen Kosovën me synimin për anëtarësim në Organizatën Botërore të Turizmit, ku anëtarësimi do t’i ndihmonte Kosovës në ngritjen e kapaciteteve të standardeve menaxhuese dhe do të plotësonte identitetin ndërkombëtar të Kosovës.

Kategoritë


0 komente