Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kosova synon të ketë nivel të njëjtë me vendet tjera në fushën e komunikimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova synon të ketë nivel të njëjtë me vendet tjera në fushën e komunikimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova synon të ketë nivel të njëjtë me vendet tjera në fushën e komunikimit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kolegji AAB në bashkëpunim me universitetet e rajonit ka organizuar sot konferencën me tematikë mbi historinë e medias dhe transformimin e saj.

Kategoritë


0 komente