Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kosova synon të themelojë Gjykatë Speciale për korrupsion
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova synon të themelojë Gjykatë Speciale për korrupsion

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova synon të themelojë Gjykatë Speciale për korrupsion

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 225 shikime
 • 225 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova synon të themelojë Gjykatë Speciale për korrupsion

Kategoritë0 komente