Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kosovari gjuan me armë në mes të restorantit, rrezikon dasmorët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosovari gjuan me armë në mes të restorantit, rrezikon dasmorët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosovari gjuan me armë në mes të restorantit, rrezikon dasmorët

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,164 shikime
 • 1,164 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Edhe kjo ndodh në dasmat kosovare

Kategoritë


0 komente