Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kosovë-Shqipëri, komisionet do të kërkojnë nga ministrat zbatimin e marrëveshjeve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosovë-Shqipëri, komisionet do të kërkojnë nga ministrat zbatimin e marrëveshjeve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosovë-Shqipëri, komisionet do të kërkojnë nga ministrat zbatimin e marrëveshjeve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komisioni i për çështje ligjore, administratë publike dhe të drejtat e njeriut i Kuvendit të Shqipërisë dhe komisioni për legjislacion, mandate, Imunitete, rregulloren e kuvendit dhe mbikëqyrjen e Agjencisë kundër Korrupsionit i Kosovës, kanë marrë përsipër që t’i thërrasin ministrat e dy qeverive për t’i zbatuar marrëveshjet e nënshkruara në mes dy vendeve tona.

Kategoritë


0 komente